Hayvancılık ile ilgilendiğin için bu sitedesin. Kayıt olmak çok kolay hadi sende kayıtlı kullanıcılara katıl ve merak ettiklerini sor ! *Kayıt
Bir soru sor:

Kullanım Koşulları

Kullanım Kurallarının Kabul Edilmesi ve Sorumluluklar
Sorularlahayvancilik.com tarafından sunulan içeriklerden faydalanan kullanıcılar ve misafirler, web sitesinde hukuka uygun şekilde yorum yapabilir ve paylaşımda bulunabilir. sorularlahayvancilik.com‘ da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. Sorularlahayvancilik.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler ön incelemeye tabidir ve bu içerik sorularlahayvancilik.com' un Gizlilik Politikası-Kullanım Koşullarına uymuyorsa hukuki gösteriş sergileyebilme hakkını saklı tutar. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.

Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı sorularlahayvancilik.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.
Kullanıcı ve misafir, sorularlahayvancilik.com‘ u yürürlükte bulunan tüm ulusal ve uluslararası mevzuata, internet kullanım kurallarına ve sorularlahayvancilik.com gizlilik politikası ve kullanım koşullarına uygun olarak kullanacağını ve bütün hizmetlerden yararlanmak, ana sayfa ve alt sayfalarda gezinmek, her türlü içeriğe erişmek dahil sorularlahayvancilik.com aracılığıyla gerçekleştireceği eylemlerde ve sorularlahayvancilik.com üzerinden yaptığı tüm işlemlerde hukuki ve cezai sorumluluğun kendisine ait olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan SorularlaHayvancilik.Com Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ ve TÜM MİSAFİRLERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. SorularlaHayvancilik.Com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (bir) hafta içerisinde SorularlaHayvancilik.Com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacak ve size dönüş sağlanacaktır.


iletisim[at]sorularlahayvancilik.com
...