Hayvancılık ile ilgilendiğin için bu sitedesin. Kayıt olmak çok kolay hadi sende kayıtlı kullanıcılara katıl ve merak ettiklerini sor ! *Kayıt
Bir soru sor:

Gizlilik Politikası

Sayın Kullanıcı/Misafir/Üye,

SorularlaHayvancilik.com web sitesiyle ilgili gizlilik politikasını dikkatlice okuyunuz.

Veri Koruma Bildirimi
sorularlahayvancilik.com web sayfamızı ziyaretinizden memnundur ve ilginiz için teşekkür ederiz. Kişisel bilginizin korunması konusunu ciddiye alıyor ve web sayfamızı ziyaret ederken güvende hissetmenizi istiyoruz.

Sizi veri koruma bildirimimiz, sorularlahayvancilik.com tarafından sitemizi ziyaretiniz sırasında toplanan bilgiler ve bu bilgilerin nasıl kullanıldığına ilişkin bir kaç cümle ile iletmek ve bildirmek isteriz.

Veri Toplama
sorularlahayvancilik.com web sayfasını ziyaret ettiğinizde aşağıdaki genel bilgiler otomatik olarak toplanır (kayıt yoluyla değil) ve bu kişisel bilgi olarak kullanılmaz. Web sunucuları bu bilgiyi kendiliklerinden saklarlar.

İnternet servis sağlayıcı isminiz, bizi ziyaret ettiğiniz web sayfası, bizim sitemizdeyken ziyaret ettiğiniz diğer web sayfaları, IP adresiniz.

Bu bilgi anonim formda analiz edilir. Sadece sitemizin çekiciliğini işlevselliğini ve içeriğini geliştirmek için kullanılır. Verinin dış servis sağlayıcılarına geçirildiği durumlarda veri koruması düzenlemelerinin yapıldığına emin olmak için gerekli teknik ve kurumsal önlemleri almak için gayret göstermekteyiz.

Kişisel Bilgilerin Toplanması ve Kullanılması
Kişisel bilgileriniz sadece kullanıcı kayıdı durumunda söz konusudur.

Veri bankası ve bilgileriniz sitemiz ve sağlayıcımız tarafından gizli(saklanarak) tutulur. Kişisel bilgileriniz başka kişilerle ya da bizim tarafımızdan yönlendirilen kişilerle paylaşılmaz.

Bilgi Edinme Hakkı
Bizde saklı olan her türlü bilginizi güncel değilse ya da yanlış ise kontrol etme ve düzeltme hakkınız vardır. Ekteki e-mail adresine ya da veri korumadan sorumlu yetkiliye bir e-mail ile gerekli değişikliği bildirmeniz yeterlidir. (Adres ve E-Posta adresi aşağıdadır.) Ya daİletişim.

Veri Saklama
Kişisel bilgileri istediğiniz bir hizmeti sunmamız gerektiği sürece ya da izin verdiğiniz sürece ve mevcut yasal düzenlemelerin buna karşı olmadığı müddetçe saklıyoruz.

Tanımlama Bilgileri
Soru-Cevap web sayfamızda şu anda tanımlama bilgileri kullanmıyoruz. Ancak sunduğumuz bir hizmet ile ilgili tanımlama bilgisi kullanımı gerektiğinde web sayfamızın belli yerlerinde tanımlama bilgisi kullanım hakkımız saklıdır. Güvenlik
sorularlahayvancilik.com, erişime açtığınız kişisel bilgilerinizin kasti, kazara paylaşılmasına, kaybolmasına ya da kötü niyetli kişilerce kullanılmasına karşı teknik ve kurumsal güvenlik tedbirleri almıştır. Kişisel bilgilerin iletimi ve işletimi sırasında bilgiler şifreli olarak aktarılacak ve üçüncü kişilerce kullanılmaları engellenecektir. Güvenlik önlemlerimiz teknik gelişmeler ile başa baş olacak şekilde sürekli revizyona tabidir.

Çocuklar
sorularlahayvancilik.com tüm kişiler ve ebeveynlerden çocuklarını internetteki kişisel bilgileri güvenli ve sorumlu bir şekilde kullanmaları konusunda yol göstermelerini rica eder. Çocuklar kişisel bilgilerini sorularlahayvancilik.com web sayfasına ailelerinin izni olmadan aktarmamalıdır. sorularlahayvancilik.com çocukların kişisel bilgilerini toplamama kullanmama ve paylaşmama sorumluluğunu üzerine almaktadır.

İletişim
Herhangi bir sorun yaşarsanız ya da herhangi bir sorunuz ya da fikriniz varsa size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacak olan sorularlahayvancilik.com' daki yönetim temsilcisine başvurunuz. İnternetteki sürekli gelişim, veri koruma bildirimimizi zaman zaman güncellememizi gerektirmektedir. Uygun değişiklikleri herhangi bir zamanda gerçekleştirme hakkımız saklıdır. E-posta Adreslerimiz; Sorularla Hayvancılık Yönetim Ekibi - iletisim[at]sorularlahayvancilik.com

Reklam Politikası
Web sitemizi ziyaret ettiğiniz zamanlarda reklam hizmeti vermek için üçüncü taraf reklam şirketlerini kullanmaktayız. Söz konusu şirketler, bu sitelere ve diğer web sitelerine yaptığınız ziyaretlerden elde ettikleri(adınız, adresiniz, e-posta adresiniz veya telefon numaranız(alınmaz) dışındaki) bilgileri ilginizi çekecek ürün ve hizmetlerin reklamını size göstermek için kullanabilir. Kullanıcılar, Google reklam ve içerik ağı gizlilik politikasını ziyaret ederek DART çerezinin kullanılmasını engelleyebilir.

e-Bülten Üyeliği
Sorularlahayvancilik.com kullanıcıların güncel gelişmelerden haberdar olması amacıyla e-Bülten üyeliği kullanmaktadır. e-Bülten üyeliği için talep edilen bilgiler sorularlahayvancilik.com e-bülten uygulaması dışında üçüncü taraflarla kesinlikle paylaşılmamaktadır. e-Bülten üyeliğinde alınan bilgiler sorularlahayvancilik.com‘ un e-Bülten gönderimi için kullanılmakta ve kullanıcının bildirdiği e-posta hesabına onay maili gönderilmektedir. e-Bülten onay e-postası ile kullanıcıya gelen link kullanıcı tarafından tıklandıktan sonra, e-bülten üyeliği gönderim koşulları kullanıcı tarafından kabul edilmiş olacaktır. e-Bülten üyeliğinden çıkmak isteyen kullanıcılar için e-bülten üzerinde çıkış linkleri kullanıcıya iletilmektedir.

Telif Hakkı Durumları
5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125 Maddesine göre Tüm Üyelerimiz/Misafirlerimiz/Kullanıcılarımız Paylaşımlarından ve Yazılarından Sorumludur.
Bu yazı ve paylaşımlardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcıya ait olup IP' ler kayıt altına alınmaktadır. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, şikayetlerinizi iletisim[at]sorularlahayvancilik.com adresine yollarsanız, gerekli işlemler yapılacaktır.

sorularlahayvancilik.com ziyareti esnasında her kişiler/kurumlar bu politikayı okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Sorularla Hayvancılık Web Sitesi Yönetimi

“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır”. H.Ş
...